HAKKIMIZDA
Uçar Mermer Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. İnşaat, mermer, mezar inşaatı, peyzaj, çevre düzenleme, taahhüt sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız 1980 yılında faaliyetlerine başlamış ve 1994 yılında UÇAR MERMER MÜHENDİSLİK adını almıştır . Bugüne kadar pek çok büyük projelere imzasını atan firmamız belirlediği vizyonu doğrultusunda ilerlemektedir.

Firmamıza adını veren mermer sektöründe 30 yılı aşkın bir tecrübe ile yapılan tüm işlerde dürüstlük ve kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermeden, kaliteli ve yeterli iş gücüyle her zaman hizmet etmiş ve etmeye de devam edecektir.

Firmamızın faaliyet konularından biri olan mezar alt ve üst yapımı tarafımızdan İstanbul ve çevre illerinde, özel projelerde Türkiye genelinde ki tüm mezarlıklarda devam etmektedir. Ayrıca Uzman teknik kadromuzla Mezar yapımı konusunda projelendirme ve tasarım hizmetleri de tarafımızdan sunulmaktadır. Firmamız proje, altyapı, üst yapı, inşaat, taahhüt, peyzaj, park bahçe yapım bakım onarım, cenaze hizmetleri konusunda İSO 9001-2000 VE TSE BELGELERİ ne sahiptir. İstanbul genelindeki birçok mezarlıkta yılların tecrübesi ve özenli ve kaliteli işçiliği ile yapmış olduğumuz kabir alt ve üst yapım işi örnekleri ile diğer faaliyet konumuz olan işlerle ilgili referanslarımızı REFERANSLAR kısmında inceleyebilirsiniz. Saygılarımızla.

HAKKIMIZDA